نتایج جستجو برای عبارت :

شستشوی فرش در کوهسار و گلسار

قالیشویی در کوهسار و گلسار : برای شستشوی فرش، غبار روبی فرش، لکه گیری فرش، ترمیم فرش و شستشوی آن و دیگر خدمات قالیشویی، با ما تماس بگیرید و بهترین خدمات را از ما دریافت نمایید.
شستشوی فرش و قالی ، برای تمامی خانه ها یکی از مسایل بهداشتی و نظافتی می باشد. هر چند این مساله هر روزه اتفاق نمی افتد؛ اما شستن قالی سالی یک بار هم دغدغه ایجاد می کند.
قالیشویی مدرن در کوهسار و گلسار
مراکز قالیشویی، به صورت نیمه اتوماتیک و اتوماتیک فعالیت می نمایند. در
باربری گلسار رشت
باربری گلسار رشت ، آدرس باربری در رشت
باربری رشت تهران ، باربری در رشت  ، شرکت باربری در رشت ، موسسه باربری در رشت ، باربری رشت
باربری رشت به تهران  ، باربری رشت ، حمل اثاثیه منزل در رشت ، اتوبار در رشت ، اسباب کشی در رشت
وانت بار در رشت ، وانت تلفنی در رشت ، نیسان بار در رشت
اتوبار گلسار رشت ، اسباب کشی ، باربری رشت ، حمل اثاثیه ، اتوبار رشت

شهرت اتفاقی نیست…حاصل سالها تلاش و تجربه است…
حمل و جابجائی اثاثیه منزل .جهیزیه .مبل
خرید آپارتمان، رشت منطقه 1، خیابان گلسار
مشخصات ملک
مساحت: 160 متر
تعداد اتاق: 3
وضعیت بنا: نوساز
طبقه: 1
پارکینگ دارد انباری دارد آسانسور دارد وام ندارد
توضیحات
➕واحد ۱۶۰ متری➕طبقه ۱➕ ۴ طبقه ۴ واحد➕کلید نخورده➕دارای آسانسور➕۲ پارکینگ➕مطبخ➕بالکن➕انباری➕سقف کناف➕کابینت ممبران➕دارای اسپیلت➕پکیج➕نما سنگ رومی————————-✔قیمت قابل مذاکره می باشد.
املاک دلتا
بوی خاک عطر باران خورده در کوهسار...
خواب گندم زارها در چشمه مهتاب...

گوسفندان را سحرگاهان به سوی کوه راندن
در تله افتاده آهوبچگان را شیر دادن...

+انصافا لحظه ای چشمتان را ببندید و با خودتان فکر کنید در زندگی هرکدام از ما چندبار این پیشامدهای شگفت افتاده است. تا حالا شبی را در گندم زارها زیر نور مهتاب صبح کرده ایم؟ وقتی که صبح میشود، شبنم اردیبهشت تنمان را که میگیرد، گوسفندان را برای چرا به کوهسار ببریم. چندبار در زندگی بوی خاک باران خو
خرید و فروش و قیمت فیش حج در البرز
به اطلاع میرساند ایران حج در استان البرز دفتر فعال با کادر مجرب دارد و در این دفتر با مناسبترین قیمت، فیش حج خرید و فروش می شود.
بالاترین خریدار تمام اولویت ها و تاریخ های ثبت نام فیش حج عمره و تمتع در سریعترین زمان با مجوز انتقال از سازمان حج و زیارت
فروش فیش حج تمتع و عمره اعزام ۹۹، ۱۴۰۰، ۱۴۰۱، ۱۴۰۲، ۱۴۰۳، ۱۴۰۴، ۱۴۰۵، با تضمین قیمت
خریداران و فروشندگان محترم استان البرز جهت خرید و فروش فیش حج و مشاوره رایگا
پارتیشن چیست؟ | گلسار مجری و نصاب پارتیشنشرکت پایدار طراحان تجهیزات گلسار یکی از شرکت های مطرح در زمینه مبلمان اداری است که به عنوان یک شرکت خلاق در زمینه تولید مبلمان اداری است. ما در کنار تولید و فروش مبلمان اداری به کار طراحی و پیاده سازی دکوراسیون داخلی ادارات ، سازمانها و شرکت ها پرداخته ایم. یکی از توانمندی های شرکت گلسار پارتیشن می باشد. ما در زمینه تولید ، طراحی و نصب و پیاده سازی انواع آن برای مشتریان مجرب و متخصص هستیم. کیفیت کار ما
تعمیر جک پالت در استان البرز + ضمانت + تعویض تمامی قطعات جک پالت 
با ۳۰ سال سابقه کاری در استان البرز ؛ تعمیر تمامی جک پالت ها از برند های مختلف و تناژهای مختلف 
0922-339-2309 جعفری - تعمیر کننده جک پالت در استان البرز

جک پالت های خود را سریع تعمیر کنید با ضمانت + کم ترین هزینه و بیشترین کارکرد ؛ آقای جعفری اولین تعمیر کننده جک پالت یا پالکتراک در استان البرز هستند با ۳۰ سال سابقه کاری 
0922-339-2309 تعمیر کننده جک پالکتراک - جعفری
تعمیر جک پالت در شهر آسا
خاولنگم چون نگین در کوهسار استاده است،
همچو دل در سینة پاک دیار استاده است.
بی بقا چون پای ههای سربلند چلچنار،
در مرام خودشناسی استوار استاده است.
چون نشان حفریات از شهر منک باستان،
در نوار یاد مردم یادگار استاده است.
همچو خون جاری بود در شهرگش آب مزار،
گل فشان در نبض سبز روزگار استاده است.
چشمة سرشار مهرش در نگاه چشمها،
پاک چون آب زلال چشم هسار ایستاده است.
تعمیر و خرید و فروش جک پالت نو و دست دوم در استان البرز توسط آقای جعفری با ۳۰ سال سابقه کاری در این زمینه
09223392309 جعفری - اولین تعمیر کننده حرفه ای جک پالت در استان البرز + ضمانت
تعمیر جک پالت در تمام شهر های استان البرز 09223392309
تعمیر جک پالت در شهر کرج کمالشهر و ماهدشت و محمد شهر و کوهسار 09223392309
تعمیر و خرید و فروش جک پالت نو و دست دوم در استان البرز توسط آقای جعفری با ۳۰ سال سابقه کاری در این زمینه
09126406390

خوش قولی جزئی از کار ماست تحویل فوری راازمابخواهیدبا کادریمجرب
ساخت*اجرا*تعمیرات*خرده کاری*کابینت*کمددیواری*طبقه بندی*تعویض بدنه سینک *صفحه ودرب*تعویض ریل های درب *دراسرع وقت بابالاترین کیفیت
طراحی ومشاوره رایگان
صنایع چوب و mdf دکور فرمانی02144324690

باری طلوع پاک تو در آن شب سیاه
شاید بشارت از دم صبح سپید بود
وقتی طلیعه ی تو درخشید،
از پشت کوهسار توهّم، 
دیدم که این طلوع 
زیباترین سپیده ی صبح امید بود.
ای سرکشیده از دل این قیرگونه شب؛
بر آسمان برآی و رها کن
زرتار گیسوان زرافشان را
همچون شهابها 
بر بیکران سپهر.
با شب نشستگان سخن از آفتاب نیست 
آنان که از تو دورند 
چونان به شب نشسته شبکورند.
تو،
خورشید خاوری،
جان جهان ز نور تو سرشار می شود. 
همراه با طلوع تو ای آفتاب پاک،
در خوابْ رفته طالع م
کوهسار یکی از محلات خوب و خوش آب و هوای شهر تهران است.
در این محله مرکز مشاوره کوهسار قرارر دارد که به خوبی توانسته است.
نیازهای افراد را در زمینه های مختلف روان شناسی و مشاوره پاسخ دهد.
یکی از موضوعات مهمی که در مرکز مشاوره کوهسار مطرح می‌شود.
و همواره افراد مراجعه کننده از آن به عنوان یکی از معضلات و مشکلات مهم خود یاد می کنند.
نحوی تربیت درست فرزندان و کودکان است بسیاری از افراد با این موضوع مشکل بسیار زیادی دارند.
و نمی دانند که چگونه محیط
باری طلوع پاک تو در آن شب سیاه
شاید بشارت از دم صبح سپید بود
وقتی طلیعه ی تو درخشید،
از پشت کوهسار توهّم، 
دیدم که این طلوع 
زیباترین سپیده ی صبح امید بود.
ای سرکشیده از دل این قیرگونه شب؛
بر آسمان برآی و رها کن
زرتار گیسوان زرافشان را
همچون شهابها 
بر بیکران سپهر.
با شب نشستگان سخن از آفتاب نیست 
آنان که از تو دورند 
چونان به شب نشسته شبکورند.
تو،
خورشید خاوری،
جان جهان ز نور تو سرشار می شود. 
همراه با طلوع تو ای آفتاب پاک،
در خوابْ رفته طالع م

09126406390

خوش قولی جزئی از کار ماست تحویل فوری راازمابخواهیدبا کادریمجرب
ساخت*اجرا*تعمیرات*خرده کاری*کابینت*کمددیواری*طبقه بندی*تعویض بدنه سینک *صفحه ودرب*تعویض ریل های درب * بازسازی کابینت *
بازسازی کمددیواری*دراسرع وقت بابالاترین کیفیت
طراحی ومشاوره رایگان
صنایع چوب و mdf دکور فرمانی02144324690
اطلاعیه /بروز رسانیبا توجه به برودت هوا و بارش برف فردا شنبه 28 دی ماه وضعیت تعطیلی مدارس در نوبت #صبح به این شرح می باشد.#میاندواب و #مرحمت_آباد: مدارس ابتدایی شهری و روستایی  #تعطیل#خوی : ابتدایی و دوره اول متوسطه شهری و روستایی تعطیل/بخش #قطور تمامی مدارس #تعطیل#سلماس :ا#بتدایی شهری و روستایی و بخش کوهسار تمامی مدارس  #تعطیل#بوکان؛ شروع تمامی مدارس  در نوبت صبح با #یک_ساعت_تاخیر#اشنویه: شروع مدارس #ابتدایی در نوبت صبح با #یک_ساعت_تاخیر
اداره اطل
شرکت پایدار طراحان تجهیزات گلسار بیش از 15 سال تجربه در زمینه طراحی ، تولید و اجرای مبلمان اداری دارد. ما یکی از شرکت های با تجربه و خوشنام در بازار ایران می باشیم. محصولات تولیدی در سه دسته اصلی مبلمان اداری کلاسیک ، مبلمان اداری مدرن و مبلمان اداری لوکس تولید می شود. عمده محصولات ما شامل انواع میز اداری ، صندلی اداری و پارتیشن می باشد. ما همچنین خدمات تجهیز سالن کنفرانس , تجهیز سالن آمفی تئاتر و تجهیز سیستم صوت را به مشتریان خویش ارائه می کن
شرکت پایدار طراحان تجهیزات گلسار بیش از 15 سال تجربه در زمینه طراحی ، تولید و اجرای مبلمان اداری دارد. ما یکی از شرکت های با تجربه و خوشنام در بازار ایران می باشیم. محصولات تولیدی در سه دسته اصلی مبلمان اداری کلاسیک ، مبلمان اداری مدرن و مبلمان اداری لوکس تولید می شود. عمده محصولات ما شامل انواع میز اداری ، صندلی اداری و پارتیشن می باشد. ما همچنین خدمات تجهیز سالن کنفرانس , تجهیز سالن آمفی تئاتر و تجهیز سیستم صوت را به مشتریان خویش ارائه می کن
09126406390
هوالرزاق).باسلام دکورسازان.از تولید به مصرف . در اسرع وقت . با نازلترین قیمت .مدرن ترین فراورده های چوبی .بهترین کیفیت و ضمانت کار را ازما بخواهید.ساخت کابینت در طرح ها و رنگ های مختلف .(معمولی.ضداب. مدرن.کلاسیک.ممبران.)دکوراسیون داخلی. کمد دیواری طبقه بندی.جاکفشی.تخت.دراور سیسمونی . .پارتیشن.قرنیز.پارکت.دکور وویترین مغازه .و .. درب سرویس ضد اب.درب اتاقی .درب ورودی تمام چوب.اجرای صفحه ضد اب. کرین.کوارتز.اکریلیک .اجرای طرح از روی ژورنال(((خور
بیوگرافی مهتاب کرامتی
مهتاب کرامتی متولد 25 مهر سال 1349 در شهر تهران است.  به خاطر مأموریت پدرش یحیی کرامتی، چند سالی را در محلهٔ گلسار رشت زندگی کرد. کرامتی دو خواهر دارد، مادرش استاد دانشگاه و دانش‌آموختهٔ مهندسی صنایع غذایی، خواهر بزرگترش داروساز است.
او بازیگر، تهیه کننده فیلم، کنشگر حقوق کودکان و مدیر هنری ایرانی است و همچنین سفیر حسن نیت و صلح از سوی یونیسف نیز می باشد.
مهتاب کرامتی مدرک رشته میکروبیولوژی دارد. او در سال 1375 دوره های
لیست تعدادی از نام های دخترانه با حرف گاف
برگرفته از نام فارسی: وبسایت مرجع اسم های ایرانی
اسم دخترانه زیبا
اسم گیلدا، گیلانا، گل دا، گل ناز، گل یار، گلسا، گلسان، گلسانا، گلتا، گلسار، گلیا، گلجان، گل پناه، گل آرا، گل آوا، گلاب، گلآو، گل بهار، گلستان، گلشید، گلشن، گلچین، گلپونه، گلپناه، گل رز، گل یاس، گل عنبر، گل شاه، گل شاد، گوهر، گهر، گهرناز، گل طلا، گلنوش، گلفام، گلیاد، گلزار، گل زری، گلتن، گلنور، گلنوا، گلدیس، گل مهر، گل نیا، گل آی، گل
بیوگرافی مهتاب کرامتی
مهتاب کرامتی متولد 25 مهر سال 1349 در شهر تهران است.  به خاطر مأموریت پدرش یحیی کرامتی، چند سالی را در محلهٔ گلسار رشت زندگی کرد. کرامتی دو خواهر دارد، مادرش استاد دانشگاه و دانش‌آموختهٔ مهندسی صنایع غذایی، خواهر بزرگترش داروساز است.
او بازیگر، تهیه کننده فیلم، کنشگر حقوق کودکان و مدیر هنری ایرانی است و همچنین سفیر حسن نیت و صلح از سوی یونیسف نیز می باشد.
مهتاب کرامتی مدرک رشته میکروبیولوژی دارد. او در سال 1375 دوره های
قالیشویی در تهراپارس توسط شعب مختلف قالیشویی‌های تهران ارائه می‌گردد به همین جهت. همواره برای دریافت خدمات قالیشویی در تهرانپارس می‌توانید از این شرکت‌ها کمک بگیرید. اما کدام یک از این قالیشویی‌ها برترین قالیشویی‌های منطقه هستند؟ ما در اینجا لیست بهترین قالیشویی‌های تهرانپارس را فراهم کرده‌ایم:
قالیشویی در تهرانپارس:
تهران‌پارس در شرق تهران قرار دارد و یکی از مناطق اعیان نشین تهران به حساب می‌آید. این محله در محدوده منطقه 4 و منط
قیر 60/70 
قیر 60/70 یکی از انواع قیرهای تولیدی در پالایشگاه های ایران است. قیر 60/70 به دلیل ویژگی هایی که دارد بیشتر در صنعت راه سازی و ساختمان سازی استفاده می شود و می تواند خواص مورد نیاز این صنایع را تأمین نماید. قیر 60/70 ایران جزء قیرهای صادراتی بوده و به مقدار زیاد به کشورهای دیگر صادر می گردد. در این نوشته قصد داریم تا به معرفی خواص قیر 70/ 60 و استاندارهای لازم برای اندازه گیری و تست ویژگی های قیر 60/70 بپردازیم.
قیر 60/70 بیشتر در پالایشگاه های تهران
عکسهایی از منطقه تهرانپارس تهران

تهرانپارس نام کوی بزرگی است که در شمال شرق شهر تهران، پایتخت ایران، واقع شده‌است. این کوی بزرگ در شمال شرق تهران در منطقه های۴و۸ شهرداری تهران می‌باشد. از لحاظ مرزبندی با محلات اطراف، تهرانپارس از شمال با بزرگراه بابایی و خیابان استخر و محله قنات کوثر و، مجیدآباد و محله کوهسار، از جنوب با خیابان دماوند و محلات آشتیانی و سرخه حصار، از غرب با بزرگراه شهید باقری و کوی نارمک و اوقاف و از شرق با بلوار پروین و م
نگین انگشتری رسالت، بعثت یافت تا چشم انسانی که در اثر جهل یا عناد،
سر در آخور طبیعت دارد را به حقایق عالم باز نماید و او را در کوهسار کمال و
استقامت در میان راه مقدس تربیت و غار عبادت و خلوت و تدبر قرار دهد و به کسب معرفت نابتر وادارد و
از منجلاب نفسانیت و فرو رفتن در مادیت و شقاوت، بیرون بکشد و بر قامتش ردای
نورانی عبودیت و سعادت و قرب احدیت بپوشاند... «ادامه مطلب»...

ادامه مطلب
#برشی_از_یک_کتاب
#رمان_اجتماعی
از اعتقادات بی پایه ی بیشتر مردم یکی این است که خیال می کنند هرکس دارای خصوصیاتی است تغییر ناپذیر؛ یکی بد است و دیگری خوب؛ این هوشیار است و آن احمق؛ این فعال است و آن تنبل... حال آنکه اینجور نیست. می شود گفت فلانی ظاهرا آدم بدی نیست؛ یا فلانی تا حالا نشان آدم کم هوش و حواسی نیست، یا فلانی در بیشتر کارها زرنگ و فعال است. ولی نمی توان به قاطعیت گفت که آن شخص خوب است و این شخص بد. آن یکی آدمی است باهوش و این یکی آدمی است ن
محسن چاوشی طاق ثریا
دانلود آهنگ محسن چاوشی طاق ثریا
امروز شما گلسار موزیکی ها می توانید دانلود کنید و گوش دهید به آهنگ طاق ثریا با صدای محسن چاوشی
Download New Song By : Mohsen Chavoshi – Taghe Soraya With Text And Direct Links
من جلو تو هستم بر بام تو هستم
تو شمس منی و من خورشید پرستم
ادامه مطلب
سنگینی چیست؟ بشکند و فرو ریزد! سیاهی چیست و سردی، که به زیبایی هجوم می‌آرد و طلب نکبت می‌کند؟ باشد بر طلب تو، پلشتی و نکبت از آن تو باد! این آرزو برآورده شود، بلکه آتش‌ات زند تا در آتش خویش از نکبت خویش خلاص شوی! باری همه‌ی آرزوها و نکبت‌ها برآورده باد!

باشد این جهان از آن تو! آن جهان هم از آن تو! بهشت می‌خواهی، پس دوزخ‌اش نیز خواستی. این بهشت و این دوزخ از آن تو باد! نور خواستی، ظلمتش نیز طلبیدی، این نور و این ظلمت ارزانی تو باد! 

صافی چیست؟

باد بهار مرهم دل‌های خسته استگل مومیایی پر و بال شکسته است

شاخ از شکوفه پنبه سرانجام می‌کنداز بهر داغ لاله که در خون نشسته است

وقت است اگر ز پوست بر آیند غنچه‌هاشیر شکوفه زهر هوا را شکسته است

زنجیریی است ابر که فریاد می‌کنددیوانه‌ای است برق که از بند جسته است

پایی که کوهسار به دامن شکسته بوداز جوش لاله بر سر آتش نشسته است

افسانه‌ نسیم به خوابش نمی‌کنداز ناله‌ که بوی گل از خواب جسته است؟

صائب به هوش باش که داروی بیهشیباد بهار
نامیرا دل
دانلود آهنگ نامیرا دل
همین حالا دانلود کنید آهنگ زیبای نامیرا بنام دل با لینک مستقیم ♪
Download New Song By : Namira – Del With Text And Direct Links
۶٫۰/۱۰ ★
دلم شب تورا آرزو میکند به تصویر چشمت رجوع میکند●♪♫
شده بند این دل پاره از فراق●♪♫
چه ها میکند دل جفا میکند دل غمو با نگاهت نگاه میکند دل●♪♫
چه بد میزنی دل شرر میزنی دل ز ریشه میزنی به من هی تبر میزنی دل●♪♫
چه ها میکند دل جفا میکند دل غمو با نگاهت نگاه میکند دل●♪♫
چه بد میزنی دل شرر میزنی د
این منطقه از جنوب به جاده مخصوص کرج، از شمال به دامنه کوه های البرز،
از غرب به رودخانه کن و منطقه ۲۲ و از شرق به بزرگراه محمد علی جناح و
اشرفی اصفهانی محدود می‌شود.

منطقه ۵ که به پهنه توسعه شهر تهران معروف است، پس از انقلاب اسلامی به
دلایل مختلف از جمله سرریز جمعیت تهران از مناطق مرکزی و جنوبی و سیل
مهاجرین به تهران، با افزایش جمعیت و توسعه روبرو بوده است.
رشد سریع جمعیت این منطقه در سال‌های پس از پیروزی انقلاب، نشان دهنده میل مردم به سکون
دانلود آهنگ ساری گلین نسخه اصلی
دانلود آهنگ ساری گلین | بهترین کیفیت همینک ترانه ترکی و زیبای ساری گلین با صدای عالیم قاسیم اف ... آهنگ ها با کاور اصلی و بدون تگ تبلیغاتی قرار میگیرند.  دامن کشان ساری گلین. دانلود آهنگ ساری گلین نسخه اصلی. Download Old Music BY : Alim Ghasimov | Sari Gholin With Text And 2 Quality 320 And
عروس طلایی یا دختر کوهسار به ترکی آذری "ساری گه لین" به ارمنی "ساری ... قایتار قوزونو ساری گلین بودَرَنین اوزونو چوبان قایتار قوزونو ساری گلین نه‌او لا ... حالت شب
پارک
ملت یکی از قدمیترین پارک شهر رشت محسوب می گردد که روزانه بسیاری از مردم برای
گذراندن اوقات فراغت به این پارک سر خواهند زد. پارک ملت در نزدیکی بلوار شهید
انصاری رشت و در نزدیکی خیابان گلسار که بسیار طرفدار است قرار دارد.این پارک در
یکی از باغ های قدیمی شهر رشت به نام باغ سیاه است که بعدها تبدیل به پارک می شود .
پارک ملت با درختانی بلند و زیبا که اکثر آن ها قدیمی هستند و آب نمای موزیکال نظر
بسیاری از گردشگران را نیز به خود جلب می کند. در قسمتی
پارک
ملت یکی از قدمیترین پارک شهر رشت محسوب می گردد که روزانه بسیاری از مردم برای
گذراندن اوقات فراغت به این پارک سر خواهند زد. پارک ملت در نزدیکی بلوار شهید
انصاری رشت و در نزدیکی خیابان گلسار که بسیار طرفدار است قرار دارد.این پارک در
یکی از باغ های قدیمی شهر رشت به نام باغ سیاه است که بعدها تبدیل به پارک می شود .
پارک ملت با درختانی بلند و زیبا که اکثر آن ها قدیمی هستند و آب نمای موزیکال نظر
بسیاری از گردشگران را نیز به خود جلب می کند. در قسمتی
پیمان بیات بی خبر
دانلود آهنگ پیمان بیات بی خبر
همین حالا دانلود کنید آهنگ زیبای پیمان بیات بنام بی خبر با لینک مستقیم ♪
Download New Song By : Peyman Bayat – Bi Khabar With Text And Direct Links
۶٫۰/۱۰ ★
ریمیکس اضافه شد
بی خبر از حال منی عشق بد اقبال منی●♪♫گم شده آرامش من گریه کنم یا نکنم●♪♫ای غم آدم کش من زندگی ناخوش من●♪♫من چه کنم بی تو اگر با دل خود تا نکنم●♪♫از خودت بی خبری ای دل دیووانه من●♪♫مستی می نزده ساکت می خانه من●♪♫آه چه سنگین شده این بغض تو بر

دیگر نه می‌خواهم کسی را دوست بدارم و نه کسی مرا دوست بدارد...
نه یار میخوام، نه مار میخوام، نه غار میخوام، نه دلِ زار میخوام، نه شلوار میخوام، نه دار میخوام، نه روزگاریکه از من درآرد دمار میخوام، نه کار میخوام، نه کلبه‌ی تو جنگل و کوهسار میخوام، نه خون دل انار میخوام، نه آتش بیار میخوام، نه پار و پیرار میخوام، نه دار و ندار میخوام، نه بار میخوام، نه غصّه و غم روزگار میخوام، نه وصالِ با نگار میخوام، نه گل میخوام نه خار میخوام، نه دست ردشد

دیگر نه می‌خواهم کسی را دوست بدارم و نه کسی مرا دوست بدارد...
نه یار میخوام، نه مار میخوام، نه غار میخوام، نه دلِ زار میخوام، نه شلوار میخوام، نه دار میخوام، نه روزگاریکه از من درآرد دمار میخوام، نه کار میخوام، نه کلبه‌ی تو جنگل و کوهسار میخوام، نه خون دل انار میخوام، نه آتش بیار میخوام، نه هند جگرخوار میخوام، نه پار و پیرار میخوام، نه دار و ندار میخوام، نه بار میخوام، نه غصّه و غم روزگار میخوام، نه وصالِ با نگار میخوام، نه گل میخوام نه
آهنگ منم سرگشته حیرانت ای دوست
برای دانلود آهنگ منم سرگشته حیرانت ای دوست از حسین کشتکار به ادامه مطلب گلسار موزیک مراجعه کنید
منم سرگشته حیرانت؛ ای دوستکنم یک باره جان؛ قربانت، ای دوستخلیل آسا؛ زِ شوقِ وصلِ کویتدهم سر؛ بر سرِ پیمانت، ای دوستدلی دارم؛ در آتش، خانه کردهمیانِ شعله‌ ها؛ کاشانه کردهدلی دارم؛ که از شوقِ وصالتوجودم را زِ غم؛ ویرانه کردهوجودم را زِ غم؛ ویرانه کردهمن؛ آن آواره ی بشکسته بالمزِ هجرانت بُتا؛ رو بر زوالممنم آن؛ مرغ
دکتر مهدی سبطی 
جراح و متخصص کلیه و مجاری ادراری
جراح و متخصص اورولوژی(اورولوژیست)
جراح پلاستیک و زیبایی اندام تناسلی
عضو انجمن جراحان اورولوژی اروپا
***پذیرش کلیه بیمه ها***
انجام تمامی عمل جراحی کلیه در سریع ترین زمان ممکن
 1-جراحی بیماریهای کلیوی و مجاری ادراری تناسلی
 2-درمان بیماریهای کلیه ، مثانه و پروستات
3-درمان ناتوانی های جنسی و ناباروری
4-جراحی فتق و واریکوسل
5-درمان سنگ های کلیه و مثانه
6-درمان شب ادراری و بی اختیاری
7-آندوسکوپی مث
معرفی شهر چالوسچالوس را در دیرباز شالوس و سالوش می‌گفتند . چالوس سرزمینی جلگه‌ای است که از بخش ها اطراف خویش پست‌تر هست لذا به آن گودی اس گفته شد که به‌تدریج به بحران و چالوس تغییر تحول اسم بخشید .چالوس عرصه اتفاقات و تصمیم گیری‌های سیاسی در حین حکومت سادات علوی بوده است . مرزوبوم جنگل‌های انبوه , کوه‌های بلند , آبشارها و رودخانه‌های غران است . چالوس به شهرهای نمک آبرود , نوشهر و تنکابن محدود و از طرف شمال به دریای مد

نفسم گرفت ازین شب در این حصار بشکندر این حصار جادویی روزگار بشکن

چو شقایق از دل سنگ برآر رایت خونبه جنون صلابت صخره ی کوهسار بشکن

تو که ترجمان صبحی به ترنم و ترانهلب زخم دیده بگشا صف انتظار بشکن

سر آن ندارد امشب که برآید آفتابی؟تو خود آفتاب خود باش و طلسم کار بشکن

بسرای تا که هستی که سرودن است بودنبه ترنمی دژ وحشت این دیار بشکن

شب غارت تتاران همه سو فکنده سایهتو به آذرخشی این سایه ی دیوسار بشکن

ز برون کسی نیاید چو به یاری تو اینجات
دهکده المپیک
تاریخچه، موقعیت مکانی و مشخصات دهکده
احداث محله دهکده المپیک، به گذشته‌هایی بازمی‌گردد که اراضی کن محدوده‌های اطراف را حسابی سیراب می‌کرد و از رودخانه‌ها و نهرهایش محله‌ای گل و بلبل ساخته شده بود. حالا شاید کمتر کسی این چیزها را یادش باشد؛ به غیر از همان اهالی قدیمی روستای کن که بر وسعت روستایشان تاکید  دارند و از دهکده تا جنت آباد را جزوی از این روستا می‌دانند. حتی شاید کمتر کسی بداند دهکده المپیک، زمانی جزو منطقه 5 شهردا
دیروز روز به شدت شلوغ و پر استرسی داشتم. صبحش قرار بود امتحان جامع زیست و عربی بدم پیش معلم هام .
خیلی برام مهم بود که معلم هام نتیجه زحماتشون رو ببینن. چون میدونستم کم کاری کردم و نمی خواستم نا امیدشون کنم!
از نظر من خیلی مهمه که معلم یا استادت بهت ایمان داشته باشه و امیدوار باشه‌!
من خودم از اعماق وجودم احساس میکنم واقعا به خانم "ز" ظلم کردم! امسال هفتمین سال هست که میشناسمش ! از دوم راهنمایی به بعد همیشه کنارم بود و بهم امید میداد و همیشه بهم ا
گاهی اوقات مشکلات و گرفتاری ها آدم رو کلافه میکنه، جوری که آدم با خودش فکر میکنه و حتی گاهی زمزمه میکنه که زندگی همینه... همین مسیریه که مجبوری بری. کاری ندارم که این عقیده درسته یا نه ولی زاویه دید فاضل رو دوست دارم. از اینکه از همین جمله به ظاهر نه چندان مثبت؛ بار معنایی عمیقی رو برداشت میکنه.گفتم شاید شما هم خوشتون بیاد. به نظرتون شاه بیت اش کجاست؟
یک رود و صد مسیر، همین است زندگیبا مرگ خو بگیر! همین است زندگیبا گریه سر به سنگ بزن در تمام راها
‍ #محله_سعادت_آباد
محله #سعادت_آباد به عنوان یکی از محلات منطقه ٢ از شمال به بزرگراه یادگمار امام،محله #کوهسار و #شهرک_بوعلی،از جنوب به خیابان سرو شرقی و غربی،از شرق به بزرگراه چمران و از غرب به بلوار شهید پاک نژاد محدود می شود.اما هسته اولیه آن در حد فاصل رودخانه #سعادت_آباد در شرق،خیابان #سعادت_آباد در غرب،بزرگراه یادگارامام در شمال و خیابان سرو شرقی در جنوب شکل گرفته است.رونق و آبادانی #سعادت_آباد از زمانی آغاز شد که سید ضیاالدین طباطبایی(

بنام هست و نیستِ بود و نابود
بنام آنکه بی کیهان همی بود
برای هر چه نابودش شود بود
برای مادرم چون مادرم بود
برای کوهسار و دشت و دریا
برای جنگل و یک مرد تنها
برای زن زبانم نیک گردید
جهانی در نبودش نیست گردید
برای این و آن گویم فراوان
که شاید بشنود هر گوش نادان
چنین گفتیم و گویند از پس ما
برای ما نگفت آن مرد تنها

باغ ویلا 10000 متر سنددار - کوهسار کردان

نوع کاربری
کشاورزی

متراژ
۱۰,۰۰۰
باغ ویلای 10 هزار متری دارای سند با امکانات زیر به فروش می‌رسد:600 اصله درخت مثمرسیستم آبیاری قطره‌اییک استخر 120 مترییک استخر 200 مترییک استخر ورودی آبتجهیزات کامل باغبانیمخازن ذخیره آب و سوختبرق سه فاز و تک فاز150 متر ویلای مبله کنار رودخانهسند و پایان کار____________________________@@ املاک برتر - نبش دوم شرقی شاهین‌ویلا____  مشاور شما - تهرانی 09127170890
«ولیان» از طریق اتوبان کرج – قزوین و از پیاده شدن پل کردان و دهات کوهسار با جاده آسفالت متناسب دسترسی است. در مسیر این خانه دادن شهر کوهسار، روستاهای کردان، خوروین، آجین دوجین و چند روستای دیگر قرار دارند.این ایالت هم قرین دیگر روستاهای ساوجبلاغ بهار و تابستان هایی متحمل و دلپذیر و زمستان هایی سرد و برفی دارد. فداکار گمانه زنی ها که البته با بررسی بنای خانه ای قدیمی داخل روستای ولیان لباس پژمرده است، از قدمت ۳هزار ساله این روستا حکایت دارد.
خرید آپارتمان در منطقه ۴ تهران که شامل ۹ ناحیه است و هر کدام از این ناحیه ‌ها شامل محله‌ های مختلفی است، می تواند اتفاق خوبی باشد. شاخص قیمت آپارتمان در منطقه ۴ نیز در هر محله متفاوت است. در حال حاضر منطقه چهار تهران شامل ۹ ناحیه و ۲۰ محله در سطح این منطقه می ‌شود. برای خرید آپارتمان در هر منطقه باید پیش از هر اقدامی به میزان بودجه خود دقت داشته باشیم و منطقه‌های هدف متناسب برای خرید را پیدا کنیم. جدای از این امر باید به آینده ملک در هر منطقه
سرویس کولر آبی غرب تهران
تلفن های تماس سرویس کولر آبی
021-26705349
021-26705389
با توجه به نزدیک شدن به فصل تابستان و گرم شدن هوا، برآن شدیم تا جهت رفاه حال شما شهروندان عزیز سرویس کولر آبی غرب تهران را به صورت تخصصی راه اندازی نمائیم.
سرویس کولر آبی غرب تهران مناطق 2 و 5 و 21 و 22 را شامل می‌شود.
مناطق فوق ذکر دارای محله‌هایی است که تعمیرکاران ما در این محله‌ها جهت خدمت دهی به شما عزیزان در دسترس می‌باشند.
محله های منطقه دو
برق الستوم، تهران ویلا، ستارخا
باغ ویلا 10000 متر سنددار - کوهسار کردان

نوع کاربری
کشاورزی

متراژ
۱۰,۰۰۰
باغ ویلای 10 هزار متری دارای سند با امکانات زیر به فروش می‌رسد:600 اصله درخت مثمر(آلبالو، گیلاس، گردو، زردآلو)سیستم آبیاری قطره‌اییک استخر 120 مترییک استخر 200 مترییک استخر ورودی آبتجهیزات کامل باغبانیمخازن ذخیره آب و سوختبرق سه فاز و تک فاز70 متر ویلای مبله کنار رودخانه
واحد سرایداری با دستشویی و حمامسند و پایان کار
قیمت: 3 میلیارد تومان____________________________@@ املاک برتر - نبش دو
قیر چیست؟ و انواع کاربردهای آن
قیر ماده‌ای است سیاه رنگ و خمیری  شکل که در عایقکاری  رطوبت  و ساخت آسفالت  کاربرد دارد. قیر انواع گوناگونی دارد که هر یک از انواع آن، دارای کاربرد خاصی است. قیر از مشتقات نفت است.و اغلب در پالایشگاه نفت تولید می‌شوند.
قیر ماده‌ای هیدروکربنی است به رنگ سیاه تا قهوه‌ای تیره که در سولفید کربن  و تتراکلرید کربن کاملاً حل می‌شود. قیر در دمای محیط، جامد  است. اما با افزایش دما، به حالت خمیری درمی‌آید و
دانلود انیمیشن داستان اسباب بازی ۴ با دوبله فارسی Toy Story 4 2019 BluRay
کارتون داستان اسباب بازی ۲۰۱۹ با کیفیت 4K & 1080p & 720p & 480p
(دوبله سوم داستان اسباب بازی 4 اضافه شد)
نام کارتون: داستان اسباب بازی ۴ – Toy Story 4 | ژانر: ماجراجویی، کمدی، خانوادگی، فانتزی
زبان: دوبله فارسی + انگلیسی | مدت زمان: 01:40:03 | زیرنویس فارسی: دارد
حجم: 2 گیگابایت + 1 گیگابایت + 490 مگابایت | امتیاز: 8.1 از 10
خلاصه داستان:داستان چهارمین قسمت این انیمیشن در ادامه قسمت های قبلی و چند سال ب
| روزی که سرِ کوچه هیچکس منتظر نبود |میدان گلسار را که رد میکردیم ، میرسیدیم به خیابان قد بلند تختی ، آن سال ها زیاد آنطرف ها  میرفتیم. خرید ، قدم زدن و کرایه فیلم های سِگا دلایل محکمی بودند که ما را به آن خیابان وصله میزدند . همان اول اول های آن خیابان یک نوشت ابزار فروشی بود. یک ویترین شیشه بند آلمینیومی دو طبقه داشت ، در انتخاب اجناسی که برای فروش می آورد بسیار با سلیقه بود . من همه ی وسایل مدرسه ام را از آنجا میخریدم .تابستان قبل از سال دوم ابت
نمایندگی تعمیر کولر گازی 
ایولی در تهران  
09387777023

شرکت سرماسیستم نماینده رسمی خدمات کولر گازی ایولی در تهران میباشد و در کل مناطق زیر خدمات کولر گازی را دارد 

تهران-منطقه ۱
حصاربوعلی
رستم آباد- فرمانیه
اوین
درکه
زعفرانیه
محمودیه
ولنجک
امام زاده قاسم (ع)
دربند
گلابدره
جماران
دزاشیب
نیاوران
اراج
کاشانک
شهرک دانشگاه
شهرک نفت
دارآباد
باغ فردوس
تجریش
قیطریه
چیذر
حکمت
ازگل
سوهانک
شهید محلاتی
اتوبان امام علی
اتوبان صدر
اقدسیه
الهیه – فرشته
ا
منطقه 5 تهران که منطقه ای مناسب برای سکونت و سرمایه گذاری است، واقع در شمال غرب تهران است. با جوکاخ همراه باشید تا از مزیت‌های خرید آپارتمان در منطقه 5 تهران بهره‌مند شوید ضمن اینکه جوکاخ مقاله های متعددی در زمینه خرید خانه در مناطق دیگر در تهران دارد و اگر قصد دارید خانه بخرید یا اجاره کنید بهتر است که مقاله های خرید خانه در مناطق دیگر در تهران را مطالعه کنید.
نکاتی که در حین خرید خانه در منطقه 5 باید به آن توجه داشته باشیم چیست؟
برای پاسخ
 در ابتدای فصل تابستان و آغاز تعطیلات مدارس و دانشگاه ها هستیم و بسیاری در حال تدارک برای مسافرت هستند. برخی هم برای تعطیلات آخر هفته ی خود برنامه های سفری کوتاه دارند. ما می خواهیم چند پیشنهاد برای تعطیلات شما داشته باشیم! شمایی که در تهران سکونت دارید و به فکر تفریح و گردش در آخر هفته خود هستید. جاهای دیدنی اطراف تهران که کمتر فرصت معرفی شدن را پیدا کرده اند. با ما همراه باشید.
روستای افجه
روستای افجه یکی از بهترین نقاط اطراف پایتخت برای گش
پر فروش ترین برند آرایشی
در اینجا به بررسی 10 برند آرایشی در ایران خواهیم پرداخت. توجه کنید که این مطلب کاملا کاربردی تهیه شده و حتی میتواند جنبه راهنمای خرید را نیز برای شما ایفا کند. قصد داریم برای علاقمندان آرایش، به معرفی معروف ترین و بهترین برند های لوازم آرایشی خارجی و ایرانی بپردازیم که محصولاتشان در بازار ایران یافت میشود.
در اینجا صرفا بهترین کیفیت در نظر گرفته نشده و مواردی از قبیل قیمت، در دسترس بودن و همینطور تنوع لوازم آرایش نیز
تا به حال عسل
بسیار غلیظ و خوشمزه ی خوانسار را خورده اید؟ این عسل بسیار خوشمزه محصولی
از شهر خوانسار یکی از مناطق تابعه ی استان اصفهان است. قدمت شهر خوانسار
به دوران پیش از اسلام باز می گردد و قدمت بسیار زیادی دارد. این شهر بسیار
زیبا یکی از زیباترین مناطقی است که شما در طول عمرتان می توانید تا از آن
بازدید نمایید. در ادامه با ما در الی گشت همراه باشید تا به اتفاق یکدیگر، شهرخوانسار از توابع استان اصفهان را بهتر بشناسید.

همه چیز درباره ی شه

اجاره آپارتمان مبله در تهران برای یک ماه + قیمت

این خانه مبله در تهران اتوبان ستاری خیابان پیامبر مرکزی واقع گردیده و از این رو دارای موقعیت بسیار مناسبی می باشد .با اجاره روزانه خانه مبله در تهران ستاری، امکانات زیر را خواهید داشت :
دارای پارکینگ
۱۲۰ متر ۲ خواب بسیار زیبا و بزرگ
یک خواب بزرگ با تخت دو نفره و اتاق دیگر با دو تخت یک نفره
با امکانات کامل رفاهی
از جمله تلویزیون ۴۲ اینچ و دستگاه دی وی دی
گاز رومیزی ۵ شعله
ماشین لباس شویی
یخچال
گروه تیوا کارز
گروه تیواکارز افتخار دارد تا با کادری مجرب و متخصص پاسخگوی نیازهای شما باشد. اهم فعالیت های این شرکت شامل اجاره خودرو ریا، برگزاری کلیه امور تشریفاتی ، مراسم خاص و ... میباشد. تمام تلاش ما در این است تا با تکیه بر تجربه خود زیباترین لحظات را برای شما رقم بزنیم .
خدمات تیوا کارز
اجاره انواع خودرو به صورت روزانه، هفتگی و ماهانه اجاره خودرو جهت انواع مراسمات اعم از سمینار، اجلاس، عروسی و ... رزرو بین المللی از طریق قسمت سفارش آنلاین
گروه تیوا کارز
گروه تیواکارز افتخار دارد تا با کادری مجرب و متخصص پاسخگوی نیازهای شما باشد. اهم فعالیت های این شرکت شامل اجاره خودرو ریا، برگزاری کلیه امور تشریفاتی ، مراسم خاص و ... میباشد. تمام تلاش ما در این است تا با تکیه بر تجربه خود زیباترین لحظات را برای شما رقم بزنیم .
خدمات تیوا کارز
اجاره انواع خودرو به صورت روزانه، هفتگی و ماهانه اجاره خودرو جهت انواع مراسمات اعم از سمینار، اجلاس، عروسی و ... رزرو بین المللی از طریق قسمت سفارش آنلاین
گروه تیوا کارز
خدمات تیوا کارز
گروه تیوا کارز
خدمات تیوا کارز
نمایندگی تعمیر یخچال فریزر اورست در تهران 

​​​​​​09387777023 

نمایندگی اورست در تهران جهت سرویس یخچال اورست به صورت شبانه روزی با ما تماس حاصل نمایید 

لطفا اگر فقط در استان تهران هستید جهت دستگاه یخچال اورست با ما تماس بگیرید 

شرکت
جهت پست مناطق
ازگلآاس پده ونکشیخ بهاییتوانیر
اقدسیهالهیهامازاده قاسماوینباغ فردوستجریشجمارانچیذدارآباددربنددرکهدزاشیبزعفرانیهسوهانکشهرک محلاتیفرمانیهفرشتهقیطریهکاشانککامرانیهمحمودیهنی

اجاره سوئیت کوچک در تهران روزانه

این خانه در تهران اتوبان ستاری خیابان پیامبر مرکزی واقع گردیده و از این رو دارای موقعیت بسیار مناسبی می باشد .با اجاره روزانه خانه در تهران ستاری، امکانات رفاهی زیر را خواهید داشت:
دارای پارکینگ
۱۲۰ متر ۲ خواب بسیار زیبا و بزرگ
یک خواب بزرگ با تخت دو نفره و اتاق دیگر با دو تخت یک نفره
با امکانات کامل
از جمله تلویزیون ۴۲ اینچ و دستگاه دی وی دی پلیر
گاز رومیزی ۵ شعله
ماشین لباس شویی
یخچال و ماکرویو
آیفون تصو
کارتون داستان اسباب بازی 2019 با کیفیت 4K & 1080p & 720p & 480pژانر : ماجراجویی، کمدی، خانوادگی، فانتزیزبان : دوبله فارسی + انگلیسیمدت زمان : 01:40:03زیرنویس فارسی : داردحجم : 2 گیگابایت + 1 گیگابایت + 490 مگابایتامتیاز : 8.1 از 10خلاصه داستان : داستان چهارمین قسمت این انیمیشن در ادامه قسمت های قبلی و چند سال بعد از اینکه اندی اسباب بازی های خود را به بانی داد، اتفاق می افتد. هنگامی که بانی در کارگاه هنر و مهارت یک اسباب بازی جدید به نام فورکی می سازد، وودی، با
شعر در مورد برف
در این مطلب از سایت جسارت سعی کرده ایم حدود 100 شعر از اشعار زیبا را در مورد برف برای شما تهیه نماییم.برای دیدن این اشعار به ادامه مطلب مراجعه نمایید
برف ِ نو، برف ِ نو، سلام، سلام!
بنشین، خوش نشسته‌ای بر بام.
پاکی آوردی ــ ای امید ِ سپید!
همه آلوده‌گی‌ست این ایام.
راه ِ شومی‌ست می‌زند مطرب
تلخ‌واری‌ست می‌چکد در جام
اشک‌واری‌ست می‌کُشد لب‌خند
ننگ‌واری‌ست می‌تراشد نام
شنبه چون جمعه، پار چون پیرار،
نقش ِ هم‌رنگ می‌زند ر
از کوچه ها بوی آمدن می شنوم؛ بوی خستگی مهربانی که به سمت
خانه می آید و دست هایش عطر نان و عشق دارند. بوی پیراهن پدر می آید. چشم
های خانه روشن! تمام پنجره باز شده اند تا رسیدنش را از دور ببینم و به سمت
آمدنش به پا خیزم. سلام پدر! خستگی هایت را به من بده. بگذار سراپایت را
از غبار پاک کنم و بارهای سنگینت را از دوش بگیرم. خوش آمدی، بنشین، بنشین
که خانه چشم به راه قدم های خسته تو بوده. بنشین که من دلواپس بازگشت شبانه
ات بوده ام. بنشین که با بودن تو تمام
از کوچه ها بوی آمدن می شنوم؛ بوی خستگی مهربانی که به سمت خانه می آید و
دست هایش عطر نان و عشق دارند. بوی پیراهن پدر می آید. چشم های خانه روشن!
تمام پنجره باز شده اند تا رسیدنش را از دور ببینم و به سمت آمدنش به پا
خیزم. سلام پدر! خستگی هایت را به من بده. بگذار سراپایت را از غبار پاک
کنم و بارهای سنگینت را از دوش بگیرم. خوش آمدی، بنشین، بنشین که خانه چشم
به راه قدم های خسته تو بوده. بنشین که من دلواپس بازگشت شبانه ات بوده ام.
بنشین که با بودن تو تمام
معرفی آموزش بدمینتون شیراز
آموزش بدمینتون شیراز در بعضی از باشگاه های ورزشی ارائه می شود. بدمینتون یک ورزش پر تحرک می باشد. به همین دلیل این ورزش علاقه مندان خاص خود را دارد. بنابراین ما تصمیم گرفتیم که آموزش بدمینتون شیراز را بیشتر به شما معرفی کنیم. همچنین در آخر لیستی از سالن های ورزشی را به شما ارائه می دهیم که شاید ممکن باشد این سالن ها آموزش بدمینتون شیراز را به شما ارائه دهند.

آموزش بدمینتون شیراز
ما در این مقاله مقدمه ای در مورد آموز
پژوهشگر:

محسن محرابی، کارشناس ارشد تاریخ ایران
دورۀ اسلامی از دانشگاه اصفهان.

موقعیّت
جغرافیایی روستای رحمت آباد:
روستای تاریخی رحمت آباد از توابع خوانسار و
در شمال غربی اصفهان واقع شده است. فاصلۀ تقریبی این آبادی از مرکز استان یعنی
اصفهان حدود ۱۲۰ کیلومتر، از خوانسار
30 کیلومتر، و از گلپایگان نیز 40 کیلومتر میباشد. از لحاظ تقسیمات کشوری، روستای
رحمت آباد، جزو استان اصفهان، شهرستان خوانسار، بخش مرکزی و دهستان کوهسار قید شده
است. این رو
ویلای جدید خود را بسازید
طرح و ساختن خصوصیات

با داشتن بسیاری از خواص فروش در بازار ، فکر می کنید پیدا کردن خانه "عالی" خود در خورشید بسیار آسان است. ممکن است روزها یا هفته ها
به دنبال خواص مختلف بگردید ، اما شاید باغ رو به روشی صحیح برای گرفتن آفتاب بعد از ظهر نیست یا اتاق خواب ها خیلی کوچک هستند. همچنین بسیاری از خواص وجود دارد که نیاز به اصلاح دارند و این بالاتر از قیمت خرید می باشد.
پس چرا با کمک معماران و سازندگان ما خان
ویلای جدید خود را بسازید
طرح و ساختن خصوصیات
با داشتن بسیاری از خواص فروش در بازار ، فکر می کنید پیدا کردن خانه "عالی" خود در خورشید بسیار آسان است. ممکن است روزها یا هفته ها به دنبال خواص مختلف بگردید ، اما شاید باغ رو به روشی صحیح برای گرفتن آفتاب بعد از ظهر نیست یا اتاق خواب ها خیلی کوچک هستند. همچنین بسیاری از خواص وجود دارد که نیاز به اصلاح دارند و این بالاتر از قیمت خرید می باشد.
پس چرا با کمک معماران و سازندگان ما خانه رویایی خود را نمی س
خیلی بامزه است که ما در همین ایران خودمان چهار تا آلمان داریم. مگر نه؟

حتی بدون داشتن ویزای شینگن، به راحتی به آلمان سفر کنید و کلی خوش بگذرانید. می‌پرسید چگونه؟ بامجله گردشگری دلتا همراه باشید تا به شما بگوییم چطور می‌شود بدون داشتن ویزا، خیلی ارزان و آسان به آلمان‌های متعددی سفر کرد!
خودمان آلمان داریم
در ایران تاکنون چهار آلمان کشف شده است که تعداد آن حتی در زمانی که دیوار برلین، آلمان را به دو قسمت غربی و شرقی تقسیم کرده بود، بیشت
همه چیز درباره کردان 2019-2020
همه چیز درباره کردان : با عرض سلام و وقت بخیر به همه عزیزان و همراهان همیشگی کردان ویلا ما در این مقاله سعی داریم شما را با کردان آشنا کنیم که امیدوارم مورد رضایت و عنایت شما عزیزان قرار گیرد.
کردان که از توابع شهرستان ساوجبلاغ محسوب می شود در اطراف استاد البرز قرار گرفته که در فاصله 26 کیلومتری کرج و 63 کیلومتری غرب تهران واقع شده است.به علت نزدیکی و شرایط آب و هوایی خوب و نزدیکی به (تهران و کرج) مکانی مناسب برای تفریح
همه چیز درباره کردان 2019-2020
همه چیز درباره کردان : با عرض سلام و وقت بخیر به همه عزیزان و همراهان همیشگی کردان ویلا ما در این مقاله سعی داریم شما را با کردان آشنا کنیم که امیدوارم مورد رضایت و عنایت شما عزیزان قرار گیرد.
کردان که از توابع شهرستان ساوجبلاغ محسوب می شود در اطراف استاد البرز قرار گرفته که در فاصله 26 کیلومتری کرج و 63 کیلومتری غرب تهران واقع شده است.به علت نزدیکی و شرایط آب و هوایی خوب و نزدیکی به (تهران و کرج) مکانی مناسب برای تفریح
گشت و گذار لذت بخش خنک و خیس و شاداب کننده‌ای را در سفر به آبشار تالون تجربه کنید!

برنامه ریزی برای رفتن به آبشار تالون بهترین هدیه‌ای است که در این روزهای گرم می‌توانید به خودتان بدهید. یک ساعت زمان بگذارید، از تهران خارج شوید. از گرما فرار کنید و در کنار خنک‌ترین اتفاقی که می‌توانید تجربه کنید، خوش بگذرانید. آبشار تالون در روستای تالون قرار دارد و گزینه خوبی برای سفر کوتاه مدت شما به شمار می‌رود. با مجله گردشگری پیام دلتا همراه باش
کشور عزیزمان با غنی بودن از طبیعت های بکر و زیبا و کوهستان های بلند و سرسبز در کنار رودها و چشمه های پرآب، بیش از 390 آبشار فصلی و دائمی دارد. آبشارهایی که هر کدام زیبایی و جلوه ی خیره کننده ی مخصوص به خود را دارد. در این مقاله به معرفی زیباترین و معروفترین آبشارهای ایران می پردازیم. مکان هایی که باید برای دیدن آنها برنامه ریزی کنیم.
تماشای آبشار، این زیبایی بی حد و حصر طبیعت و جلوه ای از ذات زیبای خداوندی، یکی از خاطره انگیزترین لحظات در زندگی ه
تا به حال متن کامل شعر محتشم کاشانی در باره قیام کربلا ( باز این چه شورش است که در خلق عالم است) را خوانده‌اید؟ فکر نمی‌کردم اینقدر بلند باشد. هر چند وقتی می‌خواندمش احساس می‌کردم اکثر ابیاتش را در مداحی‌ها شنیده بودم. اگر مایل بودید که بخوانیدش به ادامه مطلب رجوع کنید!

باز این چه شورش است که در خلق عالم است
باز این چه نوحه و چه عزا و چه ماتم است
باز این چه رستخیز عظیم است کز زمین
بی نفخ صور خاسته تا عرش اعظم است
این صبح تیره باز دمید از کج
از شهر بیرون بزنید! بیرون شهر بیشتر خوش می‌گذرد.

از شهر بیرون بزنید. حالا که نیمی از تابستان تمام شده، در این روزهای باقی مانده از فصل خوب تعطیلات، برای تور یک روزه تهران گردی در آخر هفته و یک گشت و گذار دلچسب برنامه ریزی کنید. در این قسمت از پیشنهادات تهران گردی در آخر هفته با دلتا، سعی کردیم دیدنی‌هایی را به شما معرفی کنیم که کمی خارج از مرکز شهر باشند. وقت دوستی با طبیعت و آرامش گرفتن در دامان اوست. البته دو پیشنهاد داخل شهری داریم که حتم
 ابتدا بخوانید داستان کوتاه را  تا در انتها به پرسش برسید .  حین خواندن سعی کنید تعداد خطاهای درون متن را بخاطر بسپارید. 

تقویم شماره ی 98 بروی دیوار میخکوب شده و با گذر ایام و چرخش روز و شب ، تقویم سینه خیز پیشروی کرده و یکقدم مانده تا قرینه شود .
رشت از تابش خورشید ، آفتاب سوخته شده ، 
هوای شرجی ظهر تابستان و پیچش روزمرگی ها بر آدمک ها . پیرزنی با موی سفید و عصای چوبی ، شیشه عینکش را پاک کرده و ، یکقدم جلوتر از رد پایش ، رخ در رخ کیوسک مطبوعات م
نوشتن
همیشه به من کمک کرده که بهتر خودم رو بشناسم. بهتر با احساسات درونی خودم در
ارتباط باشم. حال زمانی در زندگی ما پیش میاد که دچار سردگمی عمیق میشیم . با آزمون
و خطا دریافتم که با نوشتن میتونم سردگمی رو بهتر درک کنم. الان که این متن رو
دارم مینویسم دچار یکی از عمیق ترین سردگمی های بشر یعنی عشق هستم.
این
ویژه نامه برای الف هست. دختری که احساسات شدیدی برای اون دارم. سال ها گذشته از
عمر من و در اوج جوانی هستم؛ و ادم های مختلف آمدند و رفتند حس هایی ا

قسمتی از داستان بلند شهر خیس
  ...    صفحه 262.  
   _در سینه‌ی سیاه و جَلاخورده‌ی شب، میان ستاره‌های پرنورِ سوسوزن، قُــرصِ کامل ماه، ساکت و مبهوت سینه‌ی آسمان را میساید و پیش میاید و هاله‌ای وسیع از نور را به هرسوی میتاباند.  خلوت آسمان را توده ابرِ کمین کرده‌ای در انتهای افق خط میزند که تیرگیش انگار برابتدای کوچه ‌ی میهن در دلِ محله‌ی ضرب خیمه زده است.  کوچه‌های باریک و بلند با دیوارهای خشتی وِ آجرپوش، از دست آسمانِ همیشه ابری و
198-  و من خطبة له (علیه السلام)> ینبه علی إحاطة علم اللّه بالجزئیات، ثم یحث علی التقوی، و یبین فضل الإسلام و القرآن <یَعْلَمُ عَجِیجَ الْوُحُوشِ فِی الْفَلَوَاتِ وَ مَعَاصِیَ الْعِبَادِ فِی الْخَلَوَاتِ وَ اخْتِلَافَ النِّینَانِ فِی الْبِحَارِ الْغَامِرَاتِ وَ تَلَاطُمَ الْمَاءِ بِالرِّیَاحِ الْعَاصِفَاتِ وَ أَشْهَدُ أَنَّ مُحَمَّداً نَجِیبُ اللَّهِ وَ سَفِیرُ وَحْیِهِ وَ رَسُولُ رَحْمَتِهِ.>الوصیة بالتقوی<أَمَّا بَعْدُ فَ
اپیزود داوود، شهروز براری صیقلانی
داوود هفت سال داشت که یکروز سرد و مه آلود در اواسط آ ذر ماه سال ۷۳ از خواب برخواست تا مثل همیشه به مدرسه برود اما روزگارش دستخوش حادثه شده بود و او هرچه جست دیگر هرگز نتوانست مادرش را بیابد...
بچه موشی از عمق سوراخِ دیوار ظهور کرده و لحظه‌ای بعد با قدمهای تند و تیز ناپدید میشود.
جوجه کلاغ عجول قصه از شوق پرواز بود که چندی پیش لانه اش را ترک کرد به امید پرواز تا اوج آسمان اما بعد از سقوط ناباورانه اش از لانه اش د

داوود هفت سال داشت که یکروز سرد و مه آلود در اواسط آ ذر ماه سال ۷۳ از خواب برخواست تا مثل همیشه به مدرسه برود اما روزگارش دستخوش حادثه شده بود و او هرچه جست دیگر هرگز نتوانست مادرش را بیابد...
   سی تقویم بعد....
[] درون پارک محتشم روی نیمکت چوبی ، پسرکی خسته از خستگیاش ، درمانده از دلبستگیاش ، درون دفترچه ی دلنویسش مینویسد ؛ 
نیست که نیست ,مادر گویی قطره ی آبی گشته و رفته زیر زمین ، در امتداد بیست تقویم دم به دم در هر قدم نامش برده ام . من بدنبال
اپیزود داوود، شهروز براری صیقلانی
بچه موشی از عمق سوراخِ دیوار ظهور کرده و لحظه‌ای بعد با قدمهای تند و تیز ناپدید میشود.
جوجه کلاغ عجول قصه از شوق پرواز بود که چندی پیش لانه اش را ترک کرد به امید پرواز تا اوج آسمان اما بعد از سقوط ناباورانه اش از لانه اش د

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

شاید به کارت اومد!!!!